AlfaParf Oxido 90ml
  • AlfaParf Oxido 90ml
  • AlfaParf Oxido 90ml

AlfaParf Oxido 90ml

Emulsja utleniająca AlfaParf Oxido 90ml -wszystkie stężenia( 3%,6%,9%,12%)

6,49 zł
Brutto
moc oksydantu
Ilość
W magazynie

ALFAPARF OXID'O
Emulsja utleniająca 3%

W trakcie farbowania włosów najważniejszym procesem jest utlenianie. Do tego zabiegu należy używać tylko profesjonalnych kosmetyków. Taka właśnie jest stabilizowana emulsja utleniającą Acqua ossigenata.

Dedykowana jest ona profesjonalnym farbom Alfaparf Evolution. Idealnie dobrane składniki Acqua ossigenata neutralizują zasadowy odczyn farby, a dzięki temu jest ona delikatniejsza dla skóry głowy. Tworzy na skórze zmiękczający film lipidowy o właściwościach kojących i ochronnych. Kremowa konsystencja sprawia, że mieszankę łatwiej i precyzyjniej się nakłada.

Specjalne i delikatne woski zawarte w składzie zabezpieczają włosy podczas całego zabiegu koloryzacji. Najwyższej jakości stabilizatory zapewniają optymalne utlenianie.

Emulsja utleniająca stabilizowana Acqua Ossigenata OXID'O Volumi 10 o stężeniu 3% gwarantuje idealne pokrycie włosów i koloryzację ton w ton.

Koloryzacja włosów to przede wszystkim utlenianie. Powinno się więc zadbać, aby zabieg ten został przeprowadzony profesjonalnym kosmetykiem. Jakim jest stabilizowana emulsja utleniająca Aqua Ossigenata.

Sposób użycia:
Przygotowanie mieszanki:
Farbę wymieszać z oksydantem Alfaparf OXID'O o odpowiednim stężeniu i w proporcji 1:1,5 (farba:oksydant). Wyjątkiem są odcienie z serii Platynowej Alfaparf Evolution - rozjaśniającej - mieszamy je w proporcji 1:2 (farba:oksydant). Do mieszania składników nie używać metalowych przedmiotów, takich jak: mieszadło, pojemnik itp.

Pojemność: 90ml

8022297024448
2019-09-03

Opis

Marka
Alfaparf Milano
Pojemność
do 150ml
Dostawa
Czas wysyłki do 4 dni roboczych

Specyficzne kody

ean13
8022297024448
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

AlfaParf Oxido 90ml

Emulsja utleniająca AlfaParf Oxido 90ml -wszystkie stężenia( 3%,6%,9%,12%)

Napisz swoją opinię