Włosy NoName Tape On G-Line Pumba 50cm 25g
  • Włosy NoName Tape On G-Line Pumba 50cm 25g

Włosy NoName Tape On G-Line Pumba 50cm 25g

ombre, kolor #pumba #2.0/7.1, na palecie fryzjerskiej 3.0/8.01, ciemny naturalny brąz/ jasny czysty popielaty blond

419,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Naturalne włosy doczepiane NoName pod metodę Tape On z imitacją skóry


Włosy NoName to naturalne włosy doczepiane. Włosy mają zachowaną pełną łuskę (wyczuwalną pod palcami) co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Dzięki temu włosy się nie plączą, nie puszą, są proste i podatne. Włosy nie są pokryte żadną substancją, dlatego też nie zmieniają się po myciu, mogą jedynie nabrać delikatnej naturalnej objętości. W miejsce przemysłowych, chemicznych farb użyto delikatnej koloryzacji, co sprawia, że włosy są w doskonałej kondycji oraz są dostępne w pełnej palecie kolorów. Jesteśmy pewni naszej jakości dlatego też dajemy na nie 6 miesięczną gwarancję*.


PIELĘGNACJA
Ich pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie oraz regularne rozczesywanie włosów. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia przy odpowiedniej pielęgnacji to min. 6mc, większość przypadków 9mc-18mc.


TAŚMY TAPE ON

Tasiemki klejące Tape on są bardzo mocne, z powodzeniem powinny się trzymać ok 6/7 tygodni. Przed założeniem włosów należy zastosować specjalny szampon który idealnie oczyści i odtłuści włosy. Nawet niewielka ilość tłuszczu czy wilgoci przy zakładaniu sprawi że tasiemki nie będą się trzymać. Włosy muszą być idealnie odtłuczone i wysuszone. Do ściągania włosów należy użyć specjalistycznego preparatu.

Tasiemki G-line Tape On różnią się od standardowych Tape On pojedynczo powplatanymi włosami w silikonowe zgrzewy, dzięki temu taśmy są praktycznie niewidoczne. Należy je łączyć ze standardowymi Tape On w jednej kanapce.


ILOŚĆ

Włosy pod metodę Tape On są sprzedawane po 5 kanapek (10 pasemek).


G-line Tape On łączymy ze standardowymi Tape On w jednej kanapce od góry G-line Tape On a od spodu doklejamy standardowy Tape On. Aby złożyć zestaw 100 gram kupujemy 50 gram standardowych Tape On (jedno opakowanie) oraz 50 gram G-line Tape On (dwa opakowania).

Każda ilość ponadto nada pięknej objętości, można dokupić jedną lub dwie paczki standardowych Tape On lub kolejny zestaw łączony.Kolor: ombre, kolor #pumba #2.0/7.1, na palecie fryzjerskiej 3.0/8.01, ciemny naturalny brąz/ jasny czysty popielaty blond
Długość:
50cm
Waga: 25g
Ilość pasemek: 10 sztuk/ 5 kanapek
Struktura: proste / podatne
Końcówka przygotowana do przedłużania pod metodę tape on.

* Warunkiem gwarancji jest odbycie odpłatnego zabiegu regeneracyjnego (nawilżenie włosa, odnowienie pałek keratynowych, przeglądu taśm, odnowienia tasiemek klejących) po 3 miesiącach użytkowania. Włosy muszą zostać odesłane (najpóźniej po 100 dniach od daty zakupu) na adres:

GrzechHair care

Podwale Staromiejskie 109/112,
80-001 Gdańsk

0000008813(1)
2020-09-10

Opis

długość włosa
41 - 50 cm
Kolor włosów
Ombre
Czas oczekiwania
48-72h
Gwarancja
6-mc gwarancja
Metoda przedłużania
TapeOn

Specyficzne kody

008813
Nowy produkt

Opinie

Napisz swoją opinię

Włosy NoName Tape On G-Line Pumba 50cm 25g

ombre, kolor #pumba #2.0/7.1, na palecie fryzjerskiej 3.0/8.01, ciemny naturalny brąz/ jasny czysty popielaty blond

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: